Neumann Szigfrid: A női betegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IX. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, VIII+395+20 (hirdetések) p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata I. köt.: Orvosi tanúsítás, hulákra vonatkozó kérdések és mérgezés. Ford.: Balogh Kálmán. Pest, 1869, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), VIII+557+1 p. Szövegközti fametszetekkel illusztrált. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
Baló József: A láthatatlan kórokozók filtrálható virusok. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXIX. köt. Bp., 1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 174 p.+ 2 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
Dr. Ballagi István: Bőrgyógyászati mykologia. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXX. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó - Eggenberger-féle könyvkereskedés (Rényi Károly), 138 p. + IV t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző, Ballagi István (1893-1955) bőrgyógyász, mykológus által DEDIKÁLT példány.
Korányi Sándor: A vesebajok funkcionális pathologiája és therapiája klinikai előadásokban. Ford.: Hetényi Géza. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXV. köt. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+309 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből II. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 6+337 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón címkenyommal, sérült gerinccel.
Albrich Konrád: A szembetegségek és szemtünetek összefüggése a szervezet egyéb betegségével. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXVII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 2+XVI+456 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó tábla foltos, sérült.
Klimkó Dezső: Az általános érzéstelenítés. Bakay Lajos előszavával. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXIII. köt. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Moravcsik Ernő Emil: Az idegbetegségek gyógyítása./Fischer Ignác: Az elmebetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára I. köt. Bp., 1903, Singer és Wolfner,236+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, néhány kijáró lappal, kissé laza fűzéssel.
Dr. Justus Jakab: A bőrbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára XI. köt. Bp., 1911, Singer és Wolfner,12+XLII+2+220+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy lapon bejegyzéssel.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.