Jolsvay Alajos - Steinmann Henrik - Szily Ernő: A magyar állatvilág szótára. Bp., 1977, Natura. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóval,
A természet világa sorozat 2 kötete: VII. köt.: A növény és élete. Első-második rész. . Bp., 1941-1942, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas gerinccel, laza fűzéssel
Szász Pál: A differenciál- és integrálszámítás elemei. I-II. köt. Fejér Lipót előszavával. Bp., 1935, Franklin-Társulat, XIV+(2)+476 p.; X+(2)+460 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első kötet hiányos címlappal.
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával. Kiadói egészvászon kötés, sérült és utólag összevart gerinccel, első címlap és néhány lap nélkül, kijáró lapokkal.