Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2921464
18935
453
Books: Natural sciences, Medicine
Honoris Causa. Fodor József születésének 150. évfordulójára. Szerk.: Dr. Virágh Zoltán. Bp., 1993, Magyar Higiénikusok Társasága. Kiadói papírkötés. 3002413
18936
453
Dr. Mauritz Béla: A földkérget átalakító erők és azok tevékenységének eredményei. (Különlenyomat a Kir. M. Természettudományi Társulat ,,A természet világa" c. sorozatos mű III. ,,A Föld és a tenger" kötetéből). Bp., 1940, (Kir. M. Egyetemi Ny.), 125-179 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval. 2815881
18937
453
Le Massif Armoricain. La documentation photographique. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2841474
18938
453
Pentkovszkij, M. V.: Nomográfia. Ford.: Weidinger László. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, mellékletekkel. Megjelent 800 példányban. 2815887
18939
453
3800
15 db vegyes könyv, főleg matematika, geometria, közte térképészet, geodézia, stb. Vegyes állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft