Könyvek: Történelem

Tételek száma: 140

Napoleon Album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., Pesti Napló. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18306.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
16

Tim Cornell - John Matthews: A római világ atlasza. Fordította: Fridli Judit, Pálvölgyi Endre. Bp., 1991, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18307.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Révay József: Séták a római Magyarországon. Bp., [1943], Franklin-Társulat, 347+(1) p. + 24 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a borítón és a gerincen némi kopással.
18308.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Was wir vom Weltkrieg nicht wissen. Hrsg. von Jost Walter und Friedrich Felger. Leipzig, 1938, H. Fickentscher Verlag. Zweite Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Javított gerincű és kötése egészvászon-kötés, kopott borítóval, pótolt szennylapokkal.
18309.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+(1) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
18310.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. 319 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
18311.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Emil Ludwig: Führer Europas. Nach der Natur gezeichnet. Amsterdam, 1934., Querido. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
18312.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Pozzi, Henri: A háború visszatér. 1935, Dr. Marjay Frigyes Kiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
18313.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Bertram Gatti: Allgemeine und Kriegs-Geschichte. 3. Theil. Neue Zeit I. (Österreichische Militär-Bibliothek 12. Band). Bécs, 1866, L.W. Seidel und Sohn. Német nyelven. 654 p. + 4 t. (litográfiák). A litografált táblák közül egyik Szigetvár 1566. évi ostromának térképével. Félvászon kötésben, sérült és hiányzó gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, címlapon néhány ceruzás és tollas bejegyzéssel, intézményi bélyegzőkkel, néhány lapon ceruzás és tollas jelölésekkel.
18314.

Bertram Gatti: Allgemeine und Kriegs-Geschichte. 3. Theil. Neue Zeit I. (Österreichische Militär-Bibliothek 12. Band). Bécs, 1866, L.W. Seidel und Sohn. Német nyelven. 654 p. + 4 t. (litográfiák). A litografált táblák közül egyik Szigetvár 1566. évi ostromának térképével. Félvászon kötésben, sérült és hiányzó gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, címlapon néhány ceruzás és toll...

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Olysói Gabányi János: A magyar nemzet története I-II. köt. Bp., 1927., M. Kir. Honvéd Minister, (Stephaneum-ny.), 200 p.+ 3 t. ; 288 p.+ 2 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal.
18315.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Die Edda. Götterlieder und Heldenlieder. Aus dem Altnordischen von Hans von Wolzogen. Reclam Universal Bibliothek. Nr. 781-784. Leipzig,én.,Philip Reclam. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos. + Das Gudrunlied in Auswahl und Übertragung. Für den Schulgebrauch hrsg. Walter Hübbe. Zweite Auflage besorgt von Dr. Hans Sachs. Freytags Ausgewählter Dichtungen. Wien - Leipzig, 1912., F. Tempsky - G. Freytag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
18316.

Die Edda. Götterlieder und Heldenlieder. Aus dem Altnordischen von Hans von Wolzogen. Reclam Universal Bibliothek. Nr. 781-784. Leipzig,én.,Philip Reclam. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos. + Das Gudrunlied in Auswahl und Übertragung. Für den Schulgebrauch hrsg. Walter Hübbe. Zweite Auflage besorgt von Dr. Hans Sachs. Freytags Ausgewählter Dichtungen. Wien - Leipzig, 1912...

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Jakubovich Emil: I. Endre király törvénybeidéző ércbilloga. Bp., 1933. Franklin. Kiadói papírborítóval szakadással 20 p
18317.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft