18048.
453. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
Baedeker, Karl: Italien. Handbuch für Reisende. Dritter Teil: Unter-Italien und Sizilien, nebst Ausflügen nach den Liparischen Inseln, Sardinien, Malta, Tunis und Corfu. Leipzig, 1902, Karl Baedeker. Gazdag térképanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként sérült lapokkal, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.