18050.
453. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
Baedeker, Karl: Mittel-Italien und Rom. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1903, Karl Baedeker. Gazdag térképanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borÃtón némi kopással, a térkép-mellékletek között néhány sérült, kijáró lappal.