2 800 Ft
Keresztyén énekes könyv. Magyar-Óvár, 1904, Czéh Sándor-féle Könyvnyomda. Legújabb kiadás. Bársonyborítású kötésben, réz díszítménnyel és kapoccsal, aranyozott lapszélekkel, borítón és gerincen apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.