3 600 Ft
Zsilinszky Mihály: A magyarhoni protestáns egyház története. Farkas József, Kovács Sándor és Pokoly József közreműködésével Szerk.: Dr. - -. Bp., 1907, Athenaeum, 8+797 p.+10 (közte 3 kihajtható) t.+ 2 (kihajtható kézirathasonmások) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen címkenyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.