Francisco Veronio: Regula fidei catholicae sive secretio eorum quae sunt de fide catholica ab iis, quae non sunt de fide. Posonii, 1787., Michaelis Benedict & Filiorum,8+188 p. Latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
Magyar jezsuiták vallomásai IV. Szerk.: Szabó Ferenc. "Anima Una"-könyvek 15. Bp., 2008, Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya. Kiadói papírkötés.
Dr. Tóth Tihamér: Hiszem az örök életet! Szentbeszédek, melyeket az 1934.-35. tanév I. felében a Pázmány-Egyetem templomában elmondott - - . Bp., 1936, ("Élet"-ny.), 424+(5) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől részben elváló borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Annus a nativitate salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXXXIV dierum CCCLXV. Stylo Gregoriano, et Juliano deuductus, sive Calendarium in in usum utriusque Ecclesiae R. Catholicae, ... Hozzákötve: Schematismus inclyti Regni Hungariae patriumque eidem adnexarum. Cum Schmatismo Literario eiusque indice subnexo pro anno 1834. Hozzákötve: Schematismus Literarius, sive nomina eorum, qui rem scholasticam ...