Bolhapiac Tételek száma: 542
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3017333
12850
453
Flea Market
2 db bagoly figura: faragott, festett fa, m: 10 cm + viaszgyertya, m: 7,5 cm 3017346
12851
453
Flea Market
Régi kovácsoltvas lemezvágó olló, h: 28 cm 2960285
12852
453
Flea Market
Réz bibliai idézetek 3 db plakett + két réz kosár 15 cm 2961063
12853
453
Flea Market
Fém tálca, nagy méretű, jelzett 37 cm 3017428
12854
453
3200
Flea Market
Dombornyomott mintás, réz szegecsekkel díszített barna bőr válltáska, 26x21,5x8 cm 3017417
12855
453
6500
Flea Market
Szecessziós stílusú, plasztikus nőalakkal díszített modern tükör, dekoratív keretben, asztalon kitámasztható vagy falra akasztható, újszerű állapotban, 32x20 cm 3017463
12856
453
3800
Flea Market
3 db dekoratív képkeret, bennük szövetkép, festmény és nyomat. Külső méret: 15,5x13 cm és 25,5x19 cm között 3017632
12857
453
Flea Market
Régi kuglófsütő, zománcozott fém, zománcsérülésekkel, d: 18 cm, m: 10 cm 3017648
12858
453
Flea Market
Bőrrel bevont régi kalaptartó doboz, benne fekete bársony fejfedő, kopásokkal, d: 18 cm, m: 9 cm 2969776
12859
453
2200
Flea Market
6 db német mokkás csésze + alj. Matricás, jelzett, hozzá egy fém tálca 18x35 cm 3018255
12860
453
Flea Market
Galyatető, faragott fa asztali dísztárgy, cigarettatartó, alján címkével jelzett (Egri H.T.SZ.), 17,5x7,5x15 cm 2106647
12861
453
100
Flea Market
29 db különböző, használt öngyújtó Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft