20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
cca 1950-1960 Nikex Magyar Nehézipari Külkereskedelmi Vállalat vitorlás hajókat bemutató albuma, 15 db fekete-fehér fotóval, angol, német és francia nyelven feliratozva (a képek előtti hártyapapírok egy részén részletes műszaki adatokkal). Harántalakú, zsinórfűzéses, vászonborítású albumban, az albumborítón ázásnyomok, kisebb sérülések, néhány hártyapapír kissé sérült, 33x24 cm