cca 1960 Balatonboglár, Kipterv (Kip. Terv.) Válallat üdülője, felvételek strandoló, napozó emberekről, Balatonpart 10 db hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotó és 1 db sófoki fotó, 8x5,5 és 9x14 cm közötti méretekben
cca 1950-1960 Nikex Magyar Nehézipari Külkereskedelmi Vállalat vitorlás hajókat bemutató albuma, 15 db fekete-fehér fotóval, angol, német és francia nyelven feliratozva (a képek előtti hártyapapírok egy részén részletes műszaki adatokkal). Harántalakú, zsinórfűzéses, vászonborítású albumban, az albumborítón ázásnyomok, kisebb sérülések, néhány hártyapapír kissé sérült, 33x24 cm
Endre Rácz: Tihany. Illyés Gyula előszavával. Bp., 1978, Corvina. Angol, német és francia nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal.