1993. "Fényes Imre Díj" egyoldalas bronz emlékérem sérült bársonyborítású dísztokban (86mm). A Vermes Miklós Alapítvány által 1993-ban életre hívott díjat a fizika tudományterületének kiválóságai részére ítéli oda a kuratórium, első díjazottként Ferenczi György fizikus posztumusz kapta meg. T:1-
1997. "The Great Church, Debrecen - Hungary 8-20 August 1997 / Break the Chains of Injustice - World Alliance of Reformed Churches 23rd Generel Council" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1999. "Tisztelettel adózva a vértanúknak 1849-1999 / Az Aradi vértanúk kivégzésének 150. évfordulójára emlékezik Nagykanizsa mj. város Önkomrányzata és Városvédő Egyesülete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU