Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1965. "Hazánk felszabadulásának 20 éves évfordulójára / Pamutnyomó Ipari Vállalat Textilfestőgyár Pártszervezete" öntött bronz emlékérem (58mm) T:AU,XF
Borsos Miklós (1906-1990) 1988. "Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (85mm) T:AU / Hungary 1988. "Library of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:AU
Bozó Gyula (1913-2004) 1986. "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (70mm) T:AU patina, ph, kopott aranyozás
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére / Zur erinnerung des 500. jahrestages des todes von König Mathias" Ag és bronz emlékérem pár (35,75g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére / Az új Országgyűlés megnyitásának emlékére 1990. május 2." Ag és bronz emlékérem pár (34,97g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére / Zur erinnerung des 500. jahrestages des todes von König Mathias" Cu és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére / Az új Országgyűlés megnyitásának emlékére 1990. május 2." kétoldalas bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
Bozó Gyula (1913-2004) 1992. "Mathias Corvinus Rex Hungariae / Grand Hotel Corvinus - Kempinski Budapest - Sept '92" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU