4 000 Ft
1944 Zilah (Zalău), Erdély, vitéz Markóczy János (1890-1956) vezérőrnagy, a VII. hadtest parancsnoka, a Székely Hadosztály volt vezérkari századosa díszszemlén, fotó, sérült, hátul ragasztott, "M. Kir. Honvéd Haditudósító Osztály" szárazbélyegzővel, 11,5x8,5 cm