1916 Olovo (Szerbia), I. világháborús magyar hadifogoly megírt levelezőlapja, "Kriegsgefangenen Arbeiter-Abteilung in Olovo" (hadifogoly-munkásosztag) bélyegzéssel
cca 1910 Az S.M.S.taurus (III) tisztjei és legénysége a konstantinápolyi hajójuk fedélzetén pózol a kamerának. Gilbert von Schneditz későbbi kapitánnyal. Az ugyanabban a sorban lévő jobb szélső férfi S.M.S. Szigetvár sapkát visel, valószínűleg nem sokkal korábban helyezték át, mivel S.M.S. Szigetvár, a Levant állomás hajója 1910 és 1914 között, egyik év decemberében sem tartózkodott Konstantinápol...
cca 1914-1918 SM Tb 77T, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) torpedónaszádja (később Jugoszláv T2) menetben, feliratozott fotó, az egyik sarkán kissé sérült, 21,5x16,5 cm / cca 1914-1918 SM Tb 77T torpedo boat of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), (later Yugoslav T2 torpedo boat), photo, slightly damaged on one corner, 21.5x16.5 cm
Magyar Honvédség felvarrók: címer, név, rendfokozatjelzés (paroli), MH Összhaderőnemi Parancsnokság Székesfehérvár; össz. 9 db (közte normál és tépőzáras is), vegyes állapotban
1863 Gustav von Alvensleben (1803-1881) német katona, főadjutánsi kinevezése I. Vilmos (1797-1888) porosz király, majd német császár autográf aláírásával. Szárazpecséttel, szakadásokkal / 1863 General adjutant nominating patent for Gustav von Alvensleben (1803-1881) German soldier lieutnant autograph signed by Prussian King, later German Emperor Wilhelm I. With damages