8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Taunton Britannia kávés-teás készlet, össz. 4 db , ezüstözött alpakka, mindegyik oldalán garavírozott Griffin felirattal, mindegyik jelzett, kopott, részben kisebb sérülésekkel, m: 15 és 28 cm között