Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 212
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2996034
12124
453
Antique
WMF klasszikus tortatálca. Ezüstözött fém, jelzéssel, kopottsággal, d: 33 cm 3006753
12125
453
Antique
Szecessziós ezüstözött csésze alátéttel. Gilosált díszítéssel, csomózott kötelet formázó csészefüllel, jelzéssel, kopással, d: 11 cm, m: 7 cm 2987387
12126
453
5500
Antique
Antik ezüstözött alpakka talpas kínáló, kissé billeg, jelzés nélkül, kopással, m: 35 cm 2970507
12128
453
Antique
Réz karnis, függönytartó 190 cm, d:2,5 cm 3004377
12129
453
15000
Antique
Falra szerelhető réz csengő: sárkányos, griffes 23 cm + húzó 3004372
12130
453
24000
Antique
Art deco alpakka kávés készlet 3 db kiöntő és egy tálca 40x33 cm Jelzett 3021868
12131
453
Antique
Taunton Britannia kávés-teás készlet, össz. 4 db , ezüstözött alpakka, mindegyik oldalán garavírozott Griffin felirattal, mindegyik jelzett, kopott, részben kisebb sérülésekkel, m: 15 és 28 cm között 3021029
12132
453
Antique
Antik fényképalbum, dekoratív historizáló félvászon kötésben, sérült borítóval és kötéssel, foltos albumlapokkal, fotók nélkül, 27,5x21x6 cm 3020979
12133
453
Antique
Petróleum lámpa, üveg testtel, tejüveg búrával 40 cm. 3020978
12134
453
15000
Antique
Petróleum lámpa, díszített fém testtel, tejüveg burával 52 cm. 3022259
12135
453
Antique
Törzsi maszkot formázó faragott fa fali dísz, festett. 27 cm 3018412
12136
453
Antique
Worlds Icepick jégbontó. kihúzható. Fém 22-34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft