Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 212
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3016335
12149
453
Antique
Keleti fali mokett. Mercerezett pamut, cca 188x62 cm 3016405
12150
453
Antique
3 db porcelán fülű réz gyújtós tartó edény d: 26 cm kisebb m: 16 cm 3018276
12151
453
Antique
Porcelán fogós réz tüzifa tartó vagy óriás kiöntő m: 38 cm 3018433
12152
453
Antique
Szecessziór Argentor cukorkínáló jelzett alpakka, üveg betéttel d: 17 cm 3018407
12154
453
Antique
2 db Szecessziós Argentor alpakka kínáló párban jelzett, üveg betét nélkül d: 9 cm, m: 8 cm 2989062
12155
453
Antique
Longfellow, Byron 2 db üveg nyomat. XIX: sz. vége Kissé sérült aranyozott keretben. Küldő méret 26x30 cm 3018447
12156
453
34000
Antique
12 db neorokokó alpakka teás csésze üveg tartó. Jelzett H&Co. d: 7 cm Üveg betét nélkül. 3018482
12157
453
Antique
Bonbonniere plasztikus gyümölcsmintával kézzel készített, poncolt. jelzett "Potosi" d: 16 cm, m: 19 cm 3018479
12158
453
24000
Antique
Bagolyfejes karaffa. Alpakka, XX. sz eleje. poncolt. Hibátlan üveggel. 28 cm 2989275
12159
453
Antique
Bőr pipere bőrönd tartozékokkal 12x24 cm 2987998
12160
453
15000
Antique
19. sz. második fele, masszív bronz fazék, korának megfelelő, jó állapotban, d: 22 cm, m: 18 cm 2986770
12161
453
30000
Antique
1916 WMF Art Nouveau szervírozótálca, ezüstözött alpakka, domború sárkánymintákkal díszítve, jelzéssel, ajándékozási gravírozással, jó állapotban, 60x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft