Szerelmespárt ábrázoló, faragott fa dobozka, cigaretta- / dohánytartó. Oldalán "Emlék - 1945" felirattal, a fedél belső felén BGy. monogrammal. Sérült zsanérral. 10x8x2,5 cm
Antik bécsi ón emlékpohár, "Rathaus - Stefanskirche - Viribus Unitis", osztrák címerrel és I. Ferenc József portréjával díszítve, alján "Andeken an Wien" felirattal, XIX. sz. vége. Korának megfelelő, jó állapotban, m: 9,5 cm
Milners' 212 Patent Fire-Resisting Safe, antik angol széf dombornyomott réz táblája, XIX. sz. vége körül, jó állapotban, d: 17 cm / Antique Milners Safe brass plate, in good condition