Antik kupa. Mutatós bordó fajansz betéttel, finom arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, bronz szerelékes talpon, szép állapotban, címkével jelzett, m: 19 cm
Art deco lekerekített háromszög alakú tömör bronz talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, plasztikus gyertyatartóval, kopásokkal-patinával, korának megfelelő, szép állapotban
Antik tejkiöntő. Kisméretű tejkiöntő,zsanéros fedéllel ,,Hotel Lichtneckert 20cl" jelzéssel az alján, sötét patinás ezüstözés,kopásokkal, szép állapotban. Átm. 7.5 cm,
Antik tömör bronz gyertyatartó historizáló stilus, kipolírozott test,,gazdag díszítésű patinás talp és gyertyatartó tányérral,korának megf.kopásokkal 23x11 cm
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Női szépség puttókkal. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 44,5x56,5 cm