1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db: 1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval. 1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.; 1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.
1957-1958 Képes Magyarország idegenforgalmi folyóirat egybekötött számai: teljes III. évfolyam (1-9. sz.) + IV. évfolyam több száma. Félvászon-kötésben, egy-két lap kissé sérült.