Nyomtatványok

Tételek száma: 325

15948.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

15949.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

cca 1900 A Nagy Képes Világtörténet VIII. kötetének mellékletei, 3 db rézmetszetekről készült reprodukció, lapméret: 23,5x15,5 cm és 36x30,5 cm
15950.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

cca 1900 össz. 20 db színes illusztráció a Meyers Konversation-Lexikonból, klf. témákban (címerek, lobogók, növények stb.), részben sérült és foltos, 25x31 cm
15951.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

cca 1900-1910 Bodensee - Friedrichshafen német nyelvű utazási prospektus, címlapon a levegőben egy Zeppelin léghajó
15952.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

cca 1900-1910 Pilatus-Bahn (Svájc), színes, litografált ismertető prospektus, angol, francia és német nyelven, kihajtva: 33,5x16
15953.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1901 A Magyar Iparművészet c, lap 4. száma, benne a mellékletekkel.
15954.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

A kert. A kertészet összes ágait magába foglaló kertészeti szaklap. Főszerk és tulajdonos: Mauthner Ödön. IX. Évfolyam . Bp., 1903 Szórványszámok. Fekete-fehér és színes műmellékletekkel és fametszetekkel. vászon kötésben egybekötve,
15955.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1903 A Tolcsvai Takarékpénztár XXXIV.-ik évi üzleti kimutatása 1903-ik évről. Sátoraljaujhely, 1904, "Zemplén", 4 sztl. lev. Papírkötés, foltos, hajtott.
15956.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1904 Képes Vezető a Gyümölcs- és Díszkertben 55. évfolyam 67. szám, Niemetz W.F. Temesvár
15957.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

15958.

1905 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XXXI. és XXXII. köt., 1905. január-december. (Teljes évfolyam két kötetben). Bp., 1905, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 432 p; 2 sztl. lev. + 433-908 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé folto...

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1907 Kolozsvár, Raith Ernő m. kir. csendőrszázados körlevele a az összes hazai hatóságokat feltüntető térkép megrendelésével kapcsolatban
15959.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft