1908-1924 Budapesti Férfi-Szabók Ipartestülete tagsági könyv, benne rengeteg bélyeggel (6 oldalon), alapszabályzattal, korabeli reklámokkal, kissé kopott aranyozott félvászon-kötésben, 6+12+12 p. + 1959 Ugyanannak a személynek a részére szóló 50 éves kisipari munkásságáért járó díszoklevél, hajtott, a szélein kis sérülésekkel. + 1973 2 db halálozási értesítője és 1922-es illetőségi bizonyítványa
cca 1910-1950 Vegyes biztosítási okmány tétel, különféle magyar biztosítóktól, biztosítási okmányok, nyugták, függelékek, és egyéb hozzá tartozó iratok, kb. 100 db, többségében az 1920-1940-es évekből, változó állapotban, érdekes anyag
1911 A maorsvásárhelyi ügyvédvizsgáló bizottság képesítő oklevele Horváth Andor ügyvéd részére, a bizottság elnöke, Ternovszky Béla (1873 - 1952 k.) országgyűlési képviselő, KÚriai elnök aláírásával, okmánybélyeggel