16234.
453. Lezárult gyorsárverés
Plakát
18 000 Ft
1926 Szegő Gizi (1902-1985): Kraus Kosárgyár, Játék áruk, Andrássy út 43. Plakát. Litográfia, papír, jelzett a litográfián balra fent. Phöbus Nyomda, Radó Bp. hajtásnyom mentén szakadásokkal. 63x47 cm. Feltekerve, kartontokban.