Plakát Tételek száma: 62
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3018837
16278
453
Posters
Varga Mátyás kiállítása, Szentes, 1975, plakát, hajtva, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 59×42 cm 2732255
16279
453
2200
Posters
Kiss Attila (1941-) festőművész által dedikált kiállítási plakátja, Kazinzbarcika, 1973, ofszet, papír, hajtásnyomokkal, kissé sérült és kissé foltos, 69x49,5 cm 3017143
16280
453
Posters
2000 Szentévről szentévre 1300-200, az Új Ember katolikus hetilap plakátja, hajtva, 66,5x48 cm 2106666
16281
453
Posters
Zenei együttesek, énekesek plakátjai (Britney Spears, Backstreet Boys, V-Tech, stb.), 12 db 2995305
16282
453
Posters
3 db Agria napok plakát. Csonti István grafikus munkái. 84x59 cm-ig 3014962
16283
453
Posters
A nemi betegségek. Műanyag tájékoztató plakát, Fővárosi Egészségnevelési Központ, kopással, 67x48 cm 3014972
16284
453
Posters
Ponyvaregény filmplakát, 1994, Miramax, laminálva, feltételezhetően utánnyomat, 61x43 cm 2949634
16285
453
Posters
Balla Demeter: A mozgás anatómiája. Kiállítási plakát. 50x60 cm. Feltekerve, felületi sérülésekkel. 3003937
16286
453
Posters
cca 1980 Andrzej Pągowski (1953- ): Antygona - Teatr Ochoty, lengyel színházi plakát, feltekerve, szélén kisebb sérülésekkel, 94,5x66,5 cm 2924659
16287
453
Posters
Zala Tibor (1920-2004): Március 8. Nemzetközi Nőnap, propaganda plakát, Bp., Offset-ny., feltekerve, 97x68 cm 3000985
16288
453
2200
Posters
3 db régi plakát modern nyomata 25x35 cm 2646196
16289
453
Posters
2003. - Vörös Sándor, Superstock, Alpok-Adria és Magyar bajnokság. Plakát, jó állapotban, 50x70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft