12279.
453. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Auguste Moreau (1834-1917) után, másolat: Kisfiú libával. Műgyanta, jelzett, sérült, m: 30 cm