cca 1930 nagy gramofon lemez gyűjtemény, közel 100 db, Schubert, Mozart, Beethoven, Brahms stb., nagy többségben komplett zeneművek, klf. kiadók (Columbia, His Master's Voice stb.), korabeli aranyozott vászonkötésű, részben sérült, kiadói albumokban.
Deli Alves, Fernando Costa (4) - Montparnasse. Vinyl, LP, Album. Engecenter - 992 224-1, 1986. Inlet dalszövegekkel. VG+ (borító hátoldalán néhány apró folttal)
Júlia Orosz, Tibor Udvardy, Erzsébet Házy, Zsolt Bende, Lehár - Das Land Des Lächelns / A Mosoly Országa / The Land Of Smiles. Vinyl, LP, Mono, Válogatás. Qualiton, Magyarország, 1963. VG (belső papírtok hiányzik)
Verdi, Róbert Ilosfalvy, György Radnai, Paula Takács, Magda Tiszay, Margit László, Lamberto Gardelli - Un Ballo In Maschera / Álarcosbál (Részletek / Excerpts). Vinyl, LP, Album. Hungaroton, Magyarország, 1973. VG (belső papírtok hiányzik)