Porcelán

Tételek száma: 464

11242.

Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett...

Kikiáltási ár:
800 000 Ft
2 072,54
2 285,71

11243.

Zsolnay historizáló dísztál: Parisz ítélete. Nagyméretű, fehércserép. Savmaratott felületén többrétegű, színes, eozinmázakkal festve. Öblében Parisz ítélete, relief jelenettel. Peremén kis hajszálrepedéssel. Alján jelzett: Zsolnay Pécs, és 252 (formaszám), eozinnal festett, pontsoros, kerek, pecsétszerű márkajelzés. d: 31,5 cm, m: 4,5 cm Párisz alakját már az ókori képzőművészek is kedvelték, f...

Kikiáltási ár:
440 000 Ft
1 139,90
1 257,14

Herendi Viktória mintás (VBO) lapostányér, jelzéssel, minimális kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
11244.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

Óherendi hal figurális fogóval bonbonier, kézzel festett virágmintával, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
11245.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Herendi Rothschild mintás kalamáris. Jelzett, kis kopással, rózsákon apró pattogzással, 15x10,5x7,5 cm
11246.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

Herendi fehér mázas porcelán Mátyás király - Matthias Rex büszt, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11247.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

Herendi Rothschild mintás körmös kisváza, kézzel festett, jelzett, minimális kopásnyomokkal, m: 8 cm
11248.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelezett, hibátlan 19,5 cm
11249.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

Herendi Viktória mintás kisváza, két oldalán plasztikus ornamentikus díszítéssel, jelzéssel, hibátlan, m: 11,5 cm
11250.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

11251.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

3 db Herendi virágmintás fogpiszkáló tartó, vázácska (m: 12 cm), tálka (d: 12 cm) Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11252.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Herendi nagy méretű Apponyi zöld mintás, háncs nyomott váza, hibátlan, jelzett. m: 28 cm
11253.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft