Üvegtárgyak Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2935804
11761
453
Glass-objects
2 db kristály kínáló: Ajka kristály pohár, jelzett, hibátlan 10 cm, váza, száján kis sérüléssel m: 12 cm 3015461
11762
453
4400
Glass-objects
Murano millefiori levélnehezék, hibátlan, d: 5 cm 3015458
11763
453
4400
Glass-objects
Murano millefiori levélnehezék, kis kopással, d: 4,5 cm 3015451
11764
453
4400
Glass-objects
Murano üvegváza, nagy méretű, hasánál ritka lyukas kialakítással, jelzés nélkül, kis kopással, h: 50 cm 3015443
11765
453
4400
Glass-objects
Moretti stílusú üvegváza, színezett üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28,5 cm 3014783
11766
453
Glass-objects
cca 1900, Zemplén, bütykös kínáló, anyagában színezett zöld hutaüveg, hibátlan, m: 16,5 cm 3015571
11767
453
4400
Glass-objects
Antik csiszolt kristály bonbonkínáló, zöld színezésű részekkel, jelzés nélkül, d: 11,5 cm 3015876
11768
453
Glass-objects
Zemplén, 19. sz. vége, 2 db befőttes üveg, kis pattogzással, m: 13-20.5 cm 3015866
11769
453
Glass-objects
Zemplén, 20. sz. első fele, 2 db befőttes üveg, 2l és 3l, kis kopással, m: 23-26 cm 3015857
11770
453
Glass-objects
3 darab régi kocsmai pálinkás üveg, téglalap alakú, jelzés nélkül, kis pattogzásokkal, m: 24-25 cm 3015853
11771
453
Glass-objects
2 darab régi kocsmai pálinkás üveg, téglalap alakú, jelzés nélkül, kopással, m: 29 cm 3016523
11772
453
Glass-objects
Murano art deco váza. Tejüveg testre melegen ráfonott narancssárga üvegfonal díszítéssel, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft