https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/2-db-I-Napoleont-abrazolo-XIX-szazadi-rezmetszet-csaszarra-koronazasa-valamint-angolo~II3030010
3030010
10923
454
Engravings
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
LeÃrás:
2 db I. Napóleont ábrázoló XIX. századi rézmetszet (császárrá koronázása, valamint angolok elleni tengeri ütközetben). Jelzettek a metszeten. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható méret: 14,5x11,5 cm, keret: 26x23 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras