1918 Dubrovnik, Ragusa; 2-tiled panoramacard + "K.u.K. Feldjägerbataillon Ferdinand I. König v. Bulgaren Nr. 26. M.G. Komp." (hajtásnál szakadt / torn at fold)
Eszék, Essegg, Osijek; Zeljeznicki dravski most / Bahnbrücke an der Drau / Dráva híd, vasúti híd, vonat. Vasúti Levelezőlapárúsítás 34 sz. -1917 / railway bridge, train (kopottélek / worn edges)
1907 Eszék, Essegg, Osijek; Glavni trg u gornjem Osieku / Fő tér, plébániatemplom, J. Bozic bútor raktára, Ignjat Zwieback, C. Baldauf, Fischer üzlete / main square, parish church, shops + "ESZÉK-SZEGED" vasúti bélyegzés (gyűrődések / creases)