Képeslap Tételek

Tételek száma: 41

40006.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
100,80
108,57
Kb. 120 db főleg RÉGI kis méretű üdvözlő kártya vegyes minőségben / Cca. 120 mostly pre-1945 mini greeting cards in mixed quality
40007.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
16
Kb. 800 db RÉGI főleg francia képeslap dobozban: városok és katonai téma / Cca. 800 pre-1950 mostly French postcards in a box: town and military motives
40008.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
vászon kötésű 144 férőhelyes festett, szecessziós, zászlós I. vháborús albumban 144 db 1945 előtti képeslap, üdvözlőlapok, kevés topográfia, lithók, grafikai és fotólapok, humor, erotika, militária, művészlapok, eredeti rézkarcos lapok, hölgyek, szerelmespár, szecessziós és art deco lapok, eredeti sziluettek, állatos lapok/malac, nyuszi, cserebogár, lovak, kutyák, macskák/ sok szignós, pl. Bozó, Hannes Petersen, Pauli Ebner, Mauzan, Agnes Richardson, Th. Zasche, Holzer, Zatzka, Gareis, Schönpflug, Bacsa, Márton, Nanni, Gobbi, Patz Kató, Colombon, Robida Vieux Paris litho sorozat, Kranzle, Mastroianni, stb./
40009.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
100,80
108,57
20x14 cm-es bársony borítású, virágdíszes 82 férőhelyes, régi albumban 82 db 1945 előtti színész fotólap, 42 db külföldi és 40 db magyar, vegyes állapotban /Conrad Veidt, Heinz Rühmann, Willy Fritsch, Gustav Fröhlich, Renate Müller, Nancy Caroll, Dolores Del Rio, Lil Dagover, Jan Kiepura, Eggerth Márta, Richard Tauber, Ramon Novarro - sok katonaruhás-jelmezes, Janet Gaynor, Sylvia Sidney, stb. Tolnay Klári, Simor Erzsi, Jávor Pál, Páger, Goll Bea, Sárdy, Turay, Perényi, Szilassy, Pelsőczy, Szeleczky, Somlay, Honthy, Hidvéghy, Szörényi Éva, Latyi, Pethes, Bulla, Rajnay stb.
40010.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Chronik des 20. Jahrhunderts Eine Darstellung in Postkarten (Harenberg) a XX. század története képeslapokon
40011.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
47 db RÉGI motívumlap hátoldali sérülésekkel; virágok / 47 old motive cards with backside damages; flowers
40012.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
41 db RÉGI magyar színész képeslap (sok Filmbolt) vegyes minőségben: Sárdy, Bulla, Szeleczky, Karády, Jávor, Bilicsi, Déry Sári, Gozmány, László Imre, Halász Géza, Fényes Alíz, Goll Bea, Rácz Vali, Tasnády, Honthy, Tolnay / 41 pre-1945 Hungarian actors and actresses postcards in mixed quality
40013.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
37 db régi sérült képeslap, több litho, több szignós, sok Studdy Bonzó és régi külföldi színészfotó, térképes lap, üdvözlő, művész
40014.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
30 db régi francia képeslap: mesék / 30 pre-1945 French postcards: fairy tales
40015.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
9
33 db főleg hosszú címzéses külföldi városképes lap 1906-ból
40016.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
14
20 db régi francia romantikus képeslap: hőmérők / 20 pre-1945 French romantic postcards: barometers
40017.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft