38 000 Ft
vászon kötésű 144 férőhelyes festett, szecessziós, zászlós I. vháborús albumban 144 db 1945 előtti képeslap, üdvözlőlapok, kevés topográfia, lithók, grafikai és fotólapok, humor, erotika, militária, művészlapok, eredeti rézkarcos lapok, hölgyek, szerelmespár, szecessziós és art deco lapok, eredeti sziluettek, állatos lapok/malac, nyuszi, cserebogár, lovak, kutyák, macskák/ sok szignós, pl. Bozó, Hannes Petersen, Pauli Ebner, Mauzan, Agnes Richardson, Th. Zasche, Holzer, Zatzka, Gareis, Schönpflug, Bacsa, Márton, Nanni, Gobbi, Patz Kató, Colombon, Robida Vieux Paris litho sorozat, Kranzle, Mastroianni, stb./