Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 267

Douglas R. Hofstadter: Gödel, Escher, Bach. Egybefont Gondolatok birodalma. Metaforikus fúga tudatra és gépekre, Lewis Carroll szellemében. Bp., 2000, Typotex. Harmadik változatlan utánnyomás. Kiadói kartonált papírkötés, borítón kopásnyomokkal.
19162.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
Verskoszorú, melyet az új mértékre vett, s üdővel megegyengetett és későbben készült verseiből kötött erdélyi, baróti Szabó Dávid. Kassa, 1786, Füskúti Landerer Mihály. Félvászon kötés, kopottas állapotban sérült borítóval. Első néhány lapon foltok
19163.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
19164.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
Vende Ernő: A magyar irodalomtörténet képekben I-II. rész. Összeállította és magyarázó szöveggel ellátta - -. Átnézte: Beöthy Zsolt. Bp., 1905, Athenaeum. 3 sztl. lev., 68 lev. , 2 sztl. lev., 54 lev. Gazdagon illusztrált. Szemléltető képek a magyar irodalomtörténethez. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapot minimális foltok
19165.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
M. T. Ciceronis Epistolae ad familiares. Oder: Ciceronis Briefe die er an unterschiedene gute Freunde geschrieben, zu mehren Nutzen der studierenden Jugend mit Teutschen Anmerkungen also erläutert etc. Nürnberg - Wien, 1776, Joh. Paul Krauß. 740 p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben
19166.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Hamvas Béla: Karnevál I-III. Szentendre, 2000, Medio. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19167.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Hamvas Béla: Karnevál. I-II. kötet. Bp., 1985, Magvető, Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
19168.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Hamvas Béla: Silentium. H.n., 2023, Medio. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19169.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Something old, something new. Rabindranath Tagore 150th birth anninversary volume. Edited by Pratapditya Pal. Mumbai,2011,The Marg Foundation. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19170.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
19171.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
19172.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
19173.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
34,48
37,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft