Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 267

19174.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
19175.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,89
2,06
Jung, Carl Gustav: Az ember és szimbólumai. Ford.: Matolcsi Ágnes. Bp., 1993., Göncöl Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19176.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Schiller, [Friedrich]: Das Lied von der Glocke. Mit Illustrationen von C. Jäger und A. Müller. München, é.n. (cca 1880), Friedr. Bruckmanns Verlag, 3 sztl. lev.+ 22 p. + 12 (egészoldalas fénynyomatok) t. Német nyelven. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19177.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Louvet de Couvray: Faublas lovag I-V. köt. Ford.: Endrei Zalán. Teljes, díszes kiadás művészi képekkel. Bp., 1900, Neumayer Ede, 278+1 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott borítóval.
19178.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Arab regék. Ford.: Vörösmarty Mihály. I-II. kötet. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv, VI+(2)+471 p., 419+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes, kopott borítókkal, a II. kötet sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, A zilahi keresked. olvasó egylet bélyegzőivel.
19179.

Arab regék. Ford.: Vörösmarty Mihály. I-II. kötet. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv, VI+(2)+471 p., 419+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes, kopott borítókkal, a II. kötet sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, "A zilahi keresked. olvasó egylet" bélyegzőivel.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Faludy György: Test és lélek. A világlíra 1400 gyöngyszeme. Faludy György műfordításai. DEDIKÁLT! Bp., 1988, Magyar Világ. Kiadói papírkötés, kissé kopott, karcos borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődésnyommal.
19180.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kányádi Sándor: Valaki jár a fák hegyén. - - egyberostált versei. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Kányádi Sándor (1929-2018) által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
19181.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
Fodor András: A barátság bére. Tizenkét vers. Lipták Pál illusztrációival. Békéscsaba, 1974., Megyei Könyvtár, 4 sztl. lev. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   Számozott (161/250), a szerző Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, műfordító által ALÁÍRT példány.
19182.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Takáts Gyula: Kimondani. Würtz Ádám illusztrációival. A szerző, Takáts Gyula 1911-2008) Kossuth-díjas költő, író, műfordító, kritikus,múzeumigazgató által Szíjártó Árpád somogyi költő részére DEDIKÁLT példány. Pécs,(1981), Pécsi Szikra Nyomda, 29 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került!
19183.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
23
Sütő András: Rigó és apostol. ALÁÍRT! Kolozsvár, 1973, Dacia. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19184.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Esterházy Péter: A szív segédigéi. Bevezetés a szépirodalomba. DEDIKÁLT példány. Bp.,1985,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
19185.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft