Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 267

19246.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
19247.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jósika Miklós: Jósika István. Regény. I-V. kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Második kiadás. Korabeli átkötött félvászonkötés, kopott borítókkal,két gerincen sérüléssel, a fűzések lazák, kissé sérültek.
19248.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Virágvölgyi Péter: A tipográfia mestersége számítógéppel. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2004, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
19249.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
19250.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
19251.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19252.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Alexandra Rachmanova: Egy orosz diáklány naplója I-III. köt. I. köt.: Szerelem, cseka, halál... II. köt.: Házasság a vörös viharban. III. köt: A bécsi tejesasszony. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,én.,Dante,(Pátria-ny.), 470 p.; 416 p.; 320 p.; A borítók illusztrációi Dér Alice és Rohonyi Károly munkái (Chy-Dér.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötetből 3 kijáró lappal, foltosak.  A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
19253.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
19254.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Puskin Sándor: Anyégin Eugén. Regény versekben. Ford.: Bérczy Károly. Krúdy Gyula előszavával, Gara Arnold eredeti rézkarcaival. Bp., 1920, Génius, 238+(2) p. + 8 (rézkarcok) t. Kiadói E-kötésben (,,401-500 sorszámu, japán fűzésben, angol velin papiroson), a borítón és a gerincen sérülésekkel. Számozott (460./500) példány.
19255.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
19256.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
3 db Tormay Cecilével kapcsolatos könyv: Hankiss JÁnos: Tormay Cecile, TC: A régi ház, Bújdosókönyv
19257.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft