1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Aigner Lajos: Az elégiáról. Pest, 1869, Kisfaludy-Társaság,(Aigner és Rautmann-ny.), 8+157 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, foltos lapokkal, az elülső szennylapon törésnyommal.