1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Arany János: Kisebb költemények. Bp., 1895, Ráth Mór (Hornyánszky-ny.), IX+473 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, a gerincen kissé sérült borítóval, néhány lap kissé sérült, az előzék- és címlap ragasztott.