Kardos László: A tanár úr notesze. Biczó András rajzaival. Bp.,1947,Da... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500035/Kardos-Laszlo-A-tanar-ur-notesze-Biczo-Andras-rajzaival-Bp-1947-Dante-Kiadoi-felvaszon~II2997155
2997155
19304
454
Leírás: Kardos László: A tanár úr notesze. Biczó András rajzaival. Bp.,1947,Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
: hsz