2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Kardos Samu: Báró Wesselényi Miklós élete és munkái. II. köt. Bp., 1905, Légrády, 1 (címkép) t. + 2+614+1 p. + 2 (fekete-fehér fotók) t. + 9 (hasonmások, közte 6 kihajtható, 1 kétlapos) t. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó szennylapon hiánnyal, 3 tálba szakadt.