1 000 Ft
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Márai Sándor előszavával, Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 268+(4) p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval