8 000 Ft
Louvet de Couvray: Faublas lovag I-V. köt. Ford.: Endrei Zalán. Teljes, díszes kiadás művészi képekkel. Bp., 1900, Neumayer Ede, 278+1 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott borítóval.