4 000 Ft
Puskin Sándor: Anyégin Eugén. Regény versekben. Ford.: Bérczy Károly. Krúdy Gyula előszavával, Gara Arnold eredeti rézkarcaival. Bp., 1920, Génius, 238+(2) p. + 8 (rézkarcok) t. Kiadói "E"-kötésben (,,401-500 sorszámu, japán fűzésben, angol velin papiroson"), a borítón és a gerincen sérülésekkel. Számozott (460./500) példány.