1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Szederkényi Anna: A kőfalon túl. (Kép az életből). + Karin Michaelis: A veszedelmes életkor. Egy negyvenéves asszony naplója. Ford.: Szederkényi Anna. [Egybekötve]. Modern Könyvtár 18. és 29-30. sz. Bp., 1910-1911, Politzer Zsigmond és Fia, 45+(3) p., 83+(5) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.