Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 306

Borsos Miklós rajzai. Bp, 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
18715.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina (Offset-ny.), 12 p.+12 t. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappában, hiánytalan.
18716.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
First things first. New Branding and design for new businesses. Berlin, 2016. Gestalten.Kiadói kartonált papírkötésben
18717.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Die Malerei der Alten Meister. Zweiter Band, Lieferung 6, 8, 9. Leipzig, Verlag E. A. Seemann. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
18718.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Mednyánszky László (1852-1919). Kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában 2003. október 14. - 2004. február 8. Szerk.: Markója Csilla. Bp.,2003, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria, 414 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, közte a művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18719.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói sérült papír védőborítóval.
18720.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Millers Collectables Price Guide 1991-92 (Volume III). London, 1991, Miller Publications. Sok képpel, árakkal, angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, apró kopásnyomokkal.
18721.

Miller's Collectables Price Guide 1991-92 (Volume III). London, 1991, Miller Publications. Sok képpel, árakkal, angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, apró kopásnyomokkal.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
4 db kötet az európai parművészet stíluskorszakai katalógus sorozatból: Péter Márta (szerk.): A klasszicizmustól a biedermeierig I-II. Bp., 1990, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, I. kötet borítóján apró tollas firkával, II. kötet borítóján apró felületi sérülésekkel, néhány oldalon ceruzás jegyzetekkel. + Péter Márta (szerk.): Historizmus és eklektika I-II. Bp., 1992, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, borítókon apró kopásnyomokkal.
18722.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hofmann, Werner: A földi paradicsom. 19. századi motívumok és eszmék. 1987, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18723.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Grofcsik János, Reichard Ernő: A magyar finomkerámiaipar története. Bp., 1973, Finomkerámiaipari Művek, Szilikátipari Központi Kutató és Tervező Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
18724.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18725.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Shishkin. Russian Painters series. Leningrád,1971,Aurora. Gazdag képanyaggal illusztrált. Több nyelven. Magyar nyelvű melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt borítóval.
18726.

Shishkin. "Russian Painters" series. Leningrád,1971,Aurora. Gazdag képanyaggal illusztrált. Több nyelven. Magyar nyelvű melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt borítóval.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft