Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 306

Varga Vera: Az üveg jelentése. A 19-20. századi üvegművészet ábrázolások, allegóriák, szimbólumok tükrében. Bp., 2002, Helikon. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban
18727.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Ito Nobuo - Meada Taiji - Mijagawa Torao - Yoshizawa Chu: Japán művészet. Bp., 1980, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
18728.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Schéner Mihály: Kézkivirágzások. Rajzolta és írta: - -. [Békéscsaba], 1996., Szerzői,(Bába és Társai Kft.) Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
18729.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Fotosorozat 13 kötete (3., 5., 8-10.,12.,15., 16-17.,18-20.,22-23.) Bp., 1956-1960., Műszaki. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kopott borítókkal, néhány sérült gerinccel, egy gerinc javított.
18730.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Weiner Mihályné: Ónművesség. A magyar gyűjtemények legszebb óntárgyai. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Ónjelzésekkel. Kiadói egészvászon-kötés. Kiadói szakadozott papír védőborítóban.
18731.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Banner Zoltán: Csillagfaragók. Népi alkotók, naiv művészek. Bukarest, 1972, Kriterion. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
18732.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Ács Piroska: Szelencék titkai. Bp., 1994, Helikon. Gyarmathy László színes fotóival és Gyurcsek András ábráival illusztrálva. Gazdag képanyaggal, jelzésekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
18733.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Molnár László: Iparművészeti törekvések a reformkori Magyarországon. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18734.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Porcelán védjegy katalógus. H.n., é.n., k.n. Másolat, Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, hátoldalán tollas jegyzetekkel.
18735.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
J. Bauer - V. Bouska - F. Tvrz: Drágakőkalauz. Bp., 1989, Natura. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18736.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
13
Walter Schumann: Drágakő biblia. A világ összes drágaköve és ékköve, 1600 egyedi darab. Bp., 2004, M-ÉRTÉK. 312 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18737.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
23
Nagybánya. Nagybányai festészet a neósok fellépésétől 1944-ig. Szerk.: Jurecskó László, Kishonthy Zsolt. Miskolc, 1993, MissonArt Galéria. 2. kiadás. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált, többek közt Boromisza Tibor, Tihanyi Lajos, Ziffer Sándor, Patkó Károly, Czóbel Béla, Czigány Dezső, Kádár Béla, Perlrott Csaba Vilmos, Galimberti Sándor, Kmetty János, Jándi Dávid, Nagy Oszkár műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés, néhány lap kijár.
18738.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft