Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 306

Beke László: Művészet / Elmélet. Tanulmányok 1970-1991. Bp., 1994, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18532.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18533.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18534.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Farkas Lajos: Ötvösszakmai ismeretek I. Bp., 1993, Műszaki. 5. kiadás. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal.
18535.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jaschik Álmos: A könyvkötő-mesterség. Bp.,1922, Népszava,(Világosság-ny.), 260 p. Átkötött félvászon-kötésben.
18536.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
18537.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18538.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
18540.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
F. Dózsa Katalin: Letűnt idők, eltűnt divatok. 1867-1945. Bp., 1989, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos.
18541.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18542.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Eberhard and Phyllis Kronhausen: The 2nd International Exhibition of Erotic Art. Liljevalchs Konsthall, Stockholm, April 2 - May 18, 1969. (Erotikus művészeti kiállítás katalógusa). Genf, 1969, Societe dEtudets Financieres. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol, svéd és német nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítóval.
18543.

Eberhard and Phyllis Kronhausen: The 2nd International Exhibition of Erotic Art. Liljevalchs Konsthall, Stockholm, April 2 - May 18, 1969. (Erotikus művészeti kiállítás katalógusa). Genf, 1969, Societe d'Etudets Financieres. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol, svéd és német nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítóval.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
...egy kicsit odébb újra meg fog jelenni éltető vizével, biztató energiájával - Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.
18544.

"...egy kicsit odébb újra meg fog jelenni éltető vizével, biztató energiájával" - Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft