Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 306

18595.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Gáborján Alice: Cifraszurök Bp., 2000. Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötésben
18596.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum, 76p. + 40 t. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói illusztrált, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, foltokkal, utolsó tábla kissé laza.
18597.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
18598.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Gergely Mariann (szerk.): Budapest Art Expo 1996. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18599.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1999 Herend katalógusok, 5 db, a Dísztárgyak katalógusnál a könyvtest elvált a borítótól.
18600.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Romváry Ferenc: Zsolnay. Debrecen, é.n., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.
18601.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csenkey Éva - Gyugyi László - Hárs Éva: Zsolnay a nagyvilágból - Gyugyi László gyűjteménye. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói foltos egészvászon kötésben, sérült kiadói papír védőborítóval.
18602.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes fotózással kapcsolatos könyvtétel, 8 db, közte:  6 db Hevey Iván által írt, a HAFA könyvtárban (3.,6-10, 34-41,49-52.) megjelent mű.;  Balló Rudolf: Mi a fotokémia? Ethika Tudományos Gyűjteménye IV. Bp., 1923, Ethika.;  Gyakorlati fotólexikon. Összeállította Kleeberg Zoltán, Dr. Vigh Viktor. Bp.,é.n., Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Különféle kötésben, változó állapotban.
18603.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szerdahelyi István: Az esztétikai érték. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Szerdahelyi István (1934-2017) esztéta, irodalomtörténész, műfordító által Gyertyán Ervin (1925-2011) író, újságíró, műkritikus, filmesztéta, irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány.
18604.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
18605.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Aknai Tamás: Lent, délen... Képek, arcok Pécs képzőművészeti életéből a 20-21. század fordulóján. Bp.-Pécs, 2013, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.
18606.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft