Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 306

Sisa Béla: Network of Rural Heritage Buildings of Hungary (Magyarország Vidéki Örökségvédelmi Épületeinek Hálózata). Gazdag képanyaggal illusztrált, angol nyelven. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
18607.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
18608.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Rhodes, Daniel: Stoneware and Porcelain. The Art of High-Fired Pottery. / Kőagyag és porcelán. A nagytűzön égetett kerámia művészete. Ford.: Dr. Baumann Miklós. (Magyar fordítás gépelt kézirata). (Bp., 1977), Országos Műszaki Könyvtár és Dokumentációs Központ, 5+316 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
18609.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Daniela Mascetti - David Bennett: Ékszerek könyve. Fordította: Kovács Zsuzsanna, Dr. Oberfrank Ferenc, S. Kovács Judit, Sovány Andrea. Budapest, 1994, SubRosa Kiadó, 424 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban.
18610.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,02
9,71
11
Great Photographers. New York, Time-Life Books. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18611.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Judith Crowe: Drágakövek és ékszerek. Ford.: Balázs Lorátné. (Bp.), 2007, Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18612.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
11
Régiségek képes enciklopédiája. Szerk.: Paul Atterbury - Lars Tharp. Ford.: Moskovszky Éva. Bp., 2003, Medicina. Harmadik kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18613.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
18614.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Antiquitäten. Französisches und anderes Mobiliar, Skulpturen, Bronzen, Gemälde, Porzellan, Tapisserien, Textilien etc. (Árverési katalógus). Wien, [1934], Auktionshaus für Altertümer Glückselig Gesellschaft. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen és néhány lapon kis sérüléssel.
18615.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Freeman Patterson: Photographing the World Around You: A Visual Design Workshop. Toronto, 1994, Key Porter Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18616.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Sz. Morvay Judit: A cserépedény a mezőkövesdiek kultúrájában. DEDIKÁLT! Különlenyomat az Néprajzi Értesítő XXXVII. évfolyamából. Bp., 1955.,nyn., 31-64 p. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, kijáró lapokkal.
18617.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1937 Catalogue of the Hammersmith Hampshire House Photographic Societys 22nd annual exhibiton of a picoral photography. Hammersmith, 1937, Hampshire House, 58+6 p. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Benne magyar nevekkel is, valamint Csörgeő Tibor, Angyalfi Andor egészoldalas fotóival is. Kiadói papírkötésben.
18618.

1937 Catalogue of the Hammersmith Hampshire House Photographic Society's 22nd annual exhibiton of a picoral photography. Hammersmith, 1937, Hampshire House, 58+6 p. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Benne magyar nevekkel is, valamint Csörgeő Tibor, Angyalfi Andor egészoldalas fotóival is. Kiadói papírkötésben.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft